Ürün Ara

#turanplastic

Turan Plastik, İstanbul Esenyurt’ta 15.000 m2’ lik modern üretim tesisinde üstün teknolojik altyapısı ve dinamik ürün çeşitliliğiyle hizmet vermektedir.

Plastik ev gereçlerinde Smartware markası ve plastik çocuk gereçlerinde Fiore markasıyla faaliyet gösteren Turan Plastik, aylık 400 ton üretim kapasitesi ve 100’ün üzerinde çalışanıyla müşterilerine yüksek kaliteye sahip ürünler sunuyor.

Turan Plastik, dünya standartlarındaki üretim anlayışı ve sektörel vizyonuyla geliştirdiği yenilikçi ve kaliteli ürünler ile hem ülkemizde hem de global pazarda kendine güçlü bir yer edinmiştir. Teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 80 ülkeye ihracat yapan Turan Plastik sektörde 47 yıldır hizmet veriyor.

DEĞİŞEN YAŞAM STANDARTLARI İHTİYAÇLARI ŞEKİLLENDİRİRKEN, BİZ BU BEKLENTİLER
DOĞRULTUSUNDA PLASTİĞİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ

chair 1974 Turan Plastik, ilk yatırımını Trabzon’da kurulan fabrikada şişirme sistemi sektörüne yaptı. chair 1989 Plastik enjeksiyon üretimine geçiş yaparak plastik imalat sektöründeki yolculuğuna ivme kazandırdı. chair 2007 İlk ihracat Hollanda’ya yapıldı.

Tabure ilk patentli ürün oldu.
chair 2008 Fiore Marka tescili yapıldı. chair 2010 Turan Plastik Marka tescili yapıldı. chair 2015 Endüstri 4.0 ile gravimetrik dozajlama sistemleri,
ürün alma robotları, robot ile IML uygulama gibi teknolojik atılımlar gerçekleşti.
chair 2018 Smartware Marka tescili yapıldı. chair 2019 Artan üretim kapasitesi ve lojistik avantajlar ile beraber üretim faaliyetleri İstanbul’a taşındı.

Firma vizyonu doğrultusunda Turan Plastik, Smartware ve Fiore markalarının kurumsal kimlikleri yenilendi.
chair 2020 18 yeni ürün patenti eklendi.
chair 2021 Turan Plastik toplam 105 ürün çeşidine ulaştı.
22 yeni ürün patentinin 2021 yılı içerisinde eklenmesi hedefleniyor.

Back to Top
Product has been added to your cart